Resultaten visitatie Woonbedrijf over 2019-2022

Elke vier jaar beoordeelt een externe onafhankelijke visitatiecommissie onze maatschappelijke prestaties. Dit is verplicht, maar ook heel welkom. Want we zijn een lerende organisatie. We zijn ons ook bewust van de steeds meer veranderende, hogere eisen die onze bewoners en samenwerkingspartners stellen.

Uit de visitatie over de periode 2019-2022, die in het najaar van 2023 is afgenomen, wordt duidelijk dat we de afgelopen jaren mooie resultaten hebben behaald. Tegelijkertijd zien we ook dat er nog werk aan de winkel is.

We hebben de resultaten van de visitatie kort samengevat in een infographic.

V

Het volledige visitatierapport is ook te bekijken. Daarin lees je ook de reactie van Woonbedrijf op het visitatierapport.

Download hier de PDF van het visitatierapport 2019-2002

Meer nieuws

Nieuw leven voor de oude school De Laak aan de Tongelresestraat

Het gebied rondom het vroegere schoolgebouw De Laak aan de Tongelresestraat heeft een nieuwe impuls gekregen. Hier heeft Woonbedrijf 55 betaalbare en duurzame appartementen gebouwd voor 1 of 2 personen. Een fijne woonplek voor jong en oud. Bouwbedrijf Huybregts Relou is in het voorjaar van 2024 gestart met de bouw. In oktober 2025 waren alle appartementen klaar. Toen hebben de bewoners de sleutel gekregen en ze zijn verhuisd naar het nieuwe appartement.
Lees meer
Maak een nieuw Mijn Woonbedrijf account aan

Maak een nieuw Mijn Woonbedrijf account aan

Sinds 12 januari 2026 hebben we een nieuwe website. Mijn Woonbedrijf is onderdeel van de nieuwe website van Woonbedrijf.  Dit is een veilige omgeving waar je online al je woonzaken kunt regelen. Omdat het een nieuwe website is, is het nodig om éénmalig een nieuw account aan te maken. Je oude account werkt niet meer.
Lees meer
Alles bekijken