Update - Tijdelijk geen online huurbetaling mogelijk

UPDATE: Met ingang van donderdag 5 maart 2026 is het weer mogelijk om online je huur te betalen via onze website. Het technische probleem is opgelost.

De huur zelf overmaken

Ons rekeningnummer is NL90 INGB 0003 4084 35 tgv Woonbedrijf SWS.HhvL. Zet je klantnummer en contractnummer bij de omschrijving, bijvoorbeeld K1234567-C123456. Let erop dat je de letters vermeldt bij het kenmerk. Je klant- en contractnummer vind je op de eerste pagina van je huurcontract en in alle brieven en e-mails die we naar je sturen. Kun je het niet vinden? Dan mag je ook je adres erbij zetten.

De huur pinnen in de Woonwinkel

Je kunt de huur ook met de pin betalen in de Woonwinkel. Je kunt hier niet contant betalen. De Woonwinkel is op werkdagen open van 9.00 tot 17.00 uur. Het adres is Wal 2 in Eindhoven.

Excuses voor het ongemak!

Meer nieuws

CARES begeleidt bij circulaire renovatie

CARES staat voor Circulaire Aanpak voor REnoveren van Sociale huurwoningen. CARES wil de circulaire renovatietransitie bij sociale huisvesters versnellen en verankeren. Woningcorporaties in Nederland en woonmaatschappijen in Vlaanderen beheren samen honderdduizenden woningen. Samen staan ze voor een grote renovatieopgave. Toch lukt het maar weinige om circulair te werken écht in te bedden in de organisatie.
Lees meer

Kan het Eindhovens Statuut beter?

In het Eindhovens Statuut staan afspraken over de samenwerking tussen woningcorporaties, huurdersorganisaties en bewonerscommissies bij ingrijpende projecten. Denk bijvoorbeeld aan renovatie, sloop en nieuwbouw. We gebruiken het sinds februari 2026.
Lees meer
Alles bekijken